Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti sportuojant arba užsiimant aktyvia fizine veikla? Kiek gi kalorijų per dieną Jums reikia sunaudoti?

Kviečiame pasinaudoti Treneris.net skaičiuokle ir sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus.

Sveikatingumo skaičiuoklė
  • Širdies susitraukimo dažnis (ŠSD)
  • Kūno masės indeksas (KMI)
  • Kūno riebalų procentas (KRP)
  • Bazinė medžiagų apykaitos norma
  • Kalorijų kiekis
  • Suvestinė
Širdies susitraukimo dažnio skaičiuoklė

Paskaičiuokite Jums rekomenduojamą širdies darbo dažnį..

Širdies dažnis ramybės būsenoje.
Amžius

Žemutinė riba

Rekomenduojamas širdies darbo dažnis.

Viršutinė riba

Kūno masės indekso skaičiuoklė

Kūno masės indeksas (KMI) yra matuojamas, remiantis kūno ūgiu ir svoriu ir taikomas suaugusiems vyrams ir moterims.

Imperinė sistema (lbs, coliai)
MMetrinė sistema (kg, cm)
Ūgis
Svoris

KMI

Kūno riebalų procento skaičiuoklė

Paskaičiuokite savo kūno riebalų procentą (lbs arba kg - coliai arba cm).

Imperinė sistema (coliai) Vyras
Metrinė sistema (cm) Moteris
Klubų apimtis
Ūgis
Juosmens apimtis
Kaklo apimtis

Kūno riebalų procentas

Bazinės medžiagų apykaitos normos skaičiuoklė

Bazinės medžiagų apykaitos normos skaičiuoklė.

Imperinė sistema (lbs, inches) Vyras
Metrinė sistema (kg, cm) Moteris
Ūgis
Svoris
Amžius

BMN

Kalorijų sunaudojimo skaičiuoklė

Sužinokite savo bendrą energijos sunaudojimą kalorijomis, pasinaudodami anksčiau apskaičiuota bazinės medžiagų apykaitos norma (BMAN).

Pasyvus gyvenimo būdas
Lengvas fizinis aktyvumas
Vidutinis fizinis aktyvumas
Didelis fizinis aktyvumas
Labai didelis fizinis aktyvumas
Apskaičiuota (BMN)

Sudegintinas kalorijų kiekis

Sveikatos suvestinė

Čia yra Jūsų apkaičiuota sveikatos būklės suvestinė.

Širdies susitraukimo dažnis:
Kūno masės indeksas:
Kūno riebalų procentas:
Bazinė medžiagų apykaitos norma:
Kalorijos:

KMI reikšmės

Mažiau nei 18,5: svoris yra per mažas, todėl yra didesnė rizika susirgti tam tikromis ligomis dėl mažo svorio ir mitybos nepakankamumo. Rekomenduojama didesnio kaloringumo dieta, kad pasiektumėte normalų svorį.

18,5-24,9: svoris yra normalus. Rekomenduojama sveikai maitintis, būti fiziškai aktyviam, išlaikyti esamą kūno masę.

25-29,9: yra antsvorio, dėl to didėja rizika susirgti su nutukimu susijusiomis ligomis. Labai svarbu stebėti savo svorį, koreguoti mitybą, padidinti fizinį aktyvumą, kad svoris toliau nedidėtų. Jei jau sergama su nutukimu susijusiomis ligomis (aterosklerozė, II tipo cukrinis diabetas, padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje, arterinė hipertenzija ir pan.), rekomenduojama mažinti kūno masę.

30-34,9: I laipsnio nutukimas, yra vidutinė rizika susirgti su nutukimu susijusiomis ligomis. Rekomenduojama mažinti svorį: laikytis dietos, padidinti fizinį aktyvumą. Gydytojas gali skirti vaistų nutukimui gydyti.

35-39,9: II laipsnio nutukimas, yra didelė rizika susirgti su nutukimu susijusiomis ligomis. Rekomenduojama mažinti svorį: laikytis dietos, padidinti fizinį aktyvumą. Gydytojas gali skirti vaistų nutukimui gydyti.

>40: III laipsnio nutukimas, yra labai didelė rizika susirgti su nutukimu susijusiomis ligomis. Rekomenduojama mažinti svorį: laikytis dietos, padidinti fizinį aktyvumą. Gydytojas gali skirti vaistų nutukimui gydyti arba rekomenduoti chirurginį gydymą.

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top