Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite per no­sį, o iškvėpkite per burną, jūsų plaučiai gaus daugiau oro, dirbs diafragma. Tai­syklinga laikysena sustiprins Jūsų kvėpavimą.

 

 Fizinis aktyvumas ir grynas oras- puikiausias impulsas kvėpavimui. Išeikite kasdien ir bet kokiu oru į lauką. Pasivaikščiodami galite pa­simokyti taisyklingai kvė­puoti: įkvėpti- iškvėpti - pauzė. Krūtinės ląstos tem­pimą palaikykite rankų ju­desiais.

 Paatostogaukite, net jei tai būtų tik kelios dienos, pra­leiskite jas kur nors pajūry­je, kalnuose, kur būtų miš­kas ir vanduo. Vaikščiokite pėsčiomis ne vieną valandą, tai sustiprins Jūsų organiz­mo atsparumą, palaikys kvė­pavimą, atpalaiduos psichiš­kai.

 Išmokite atskirti svarbius dalykus nuo nesvarbių. Gi­liai kvėpuokite ir atsipalai­duokite. Karštligiškas sku­bėjimas nesuteiks ramybės.

 Paprasto peršalimo išvengsi­te grūdindamiesi. Eikite į sauną, sportuokite ir daug judėkite gryname ore. Ren­kitės orą atitinkančiais dra­bužiais ir stenkitės, kad Jū­sų kojoms visuomet būtų šilta.

 Tačiau jei jau teks persišal­dyti, kvėpavimui padės na­minės priemonės; arbatos, sultys nuima karštį ir kvė­pavimo sutrikimus. Čiulpki­te saldainius su eukaliptu, pipirmėte, saldymedžiu, ska­laukite gerklę vandeniu su druska, pasidarykite ramu­nėlių antpilo ar šalaviju ar­batos.

 Atkreipkite dėmesį į tai, kad ūmus peršalimo kosulys ne­virstų chronišku bronchitu. Pagrindinis rizikos faktorius šiuo atveju yra rūkymas. Pa­sistenkite atsikratyti šio įpročio, kad ir kaip sunkiai tai sektųsi.

 Viršsvoris sunkina kvėpavi­mą. Pasistenkite mažiau val­gyti. Sveikiau yra pavalgyti penkis ar šešis kartus po mažai, negu tris kartus labai sočiai. Peržiūrėkite savo mi­tybą, teikite pirmenybę ru­pių miltų produktams. Ma­žinkite riebalų ir alkoholio kiekį, venkite saldumynų.

 Kartais kvėpuoti nosimi trukdo de­formuota nosies pertvara, kurią turėtumėte operatyviai pakoreguoti.

Taip pat skaitykite:

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top