Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai įvardina kasdienius stresus, kurių yra ypač daug šiuolaikinio žmogaus gyvenime. Į streso apibrėžimą įeina miesto bei pramoninis triukšmas, paprastai viršijantys mokslininkų nustatytas leidžiamas triukšmingumo ribas.

Remiantis medicinine statistika, nemažiau kaip 3 % mirčių nuo širdies kraujagyslių ligų sukelia didelis triukšmas, kuris pamažu sunaikina silpną ir taip sergančių žmonių sveikatą. Atrodytų 3 % skaičius nedidelis, tačiau kasmet nuo dėl širdies ligų miršta apie 7 milijonus žmonių, vadinasi, tokiu būdu, triukšmui tenka apie 210.000 mirčių. Šį skaičių galėtume prilyginti mirčių skaičiui dideliame kare.

 Akivaizdus pernelyg didelio triukšmo vaidmuo liūdnoje mirčių statistikoje privertė daugelio šalių vyriausybes imtis triukšmą ribojančių priemonių transporto bei pramonės srityse.

Be to, kova su triukšmu reikalauja ir asmeninių priemonių, ypač ten, kur triukšmo sukeliamas stresas turi paslėptą pobūdį. Vienas iš tipiškų pavyzdžių būtų garsi muzika treniruoklių salėje. Darbo dienos pabaigoje, kai psichika ir be to yra perkrauta dienos įspūdžiais, tokia muzika jau nebebūna nekaltu fonu, ji pradeda griauti ir trikdyti nervinę sveikatą. Atliktų tyrimų duomenimis, 8 iš 10 sporto klubų lankytojų norėtų „sustabdyti diskoteką“ ir pabūti tyloje.. tačiau nesiryžta to padaryti, klaidingai manydami, kad kitiems muzika patinka.

 Taigi, atminkite, kad tyla yra labai svarbus relaksacijos faktorius ir stenkitės ja mėgautis, ypač sportuodami, kai reikia susikaupti.

 

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top