Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Pratimai pečių raumenims

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Pasiruošimas.

Atsistokite šiek tiek praskėtę kojas. Nugara tiesi. Suimkite štangą iš viršaus kiek plačiau nei pečių pločiu ir pasidėkite ant šlaunų.

Veiksmo atlikimas.

 Įkvėpkite ir kelkite štangą aukštyn palei kūną, kol ji pasieks smakrą, alkūnes kelkite kuo aukščiau. Lėtai nuleiskite rankas, venkite staigių judesių. Baigę judesį, iškvėpkite.

 Šis pratimas tiesiogiai lavina deltinius ir trapecinius raumenis bei dvigalvį žasto raumenį, be to, apkrauna dilbio, bendrąjį tiesinamąjį nugaros raumenį ir pilvo raumenis.

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Pasiruošimas.

Atsistokite šiek tiek praskėtę kojas. Suimkite štangos virbą abiem rankom iš viršaus ir nuleiskite prie šlaunų. Nugara tiesi, pilvas įtrauktas.

Veiksmo atlikimas.

Įkvėpkite ir iškelkite štangą į priekį ištiestomis rankomis iki akių lygio. Iškvėpkite, užbaigę judesį.

Šis pratimas lavina priekinius deltinius raumenis, viršutinius krūtinės raumenis, podyglinį raumenį ir kiek mažiau trapecinį raumenį, priekinį dantytąjį raumenį ir trumpąją dvigalvio žasto raumens galvutę. Jei kelsite štangą aukščiau, apkrausite ir užpakalinius deltinius raumenis. Šitaip sustiprės kitų raumenų darbas. Pratimą galima atlikti ir su grindų lynu, atsisukus nugara į treniruoklį, laikant lyną tarp kojų.

Pastaba.

Kiekvienas rankų kėlimas į priekį teikia dvigalviam žasto raumeniui antrinę apkrovą.

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Pasiruošimas.

Atsisėskite, nugara tiesi. Suimkite iš viršaus štangos virbą ir užsidėkite ant krūtinės viršutinės dalies.

Veiksmo atlikimas.

Įkvėpkite ir iškelkite štangą stačiai į viršų. Judesio viršutiname taške iškvėpkite.

Pastaba.

Šis pagrindinis pratimas lavina:

- priekinius ir vidurinius deltinius raumenis;

- viršutinius krūtinės raumenis;

- viršutinį trapecinį raumenį;

- trigalvį žasto raumenį;

- priekinį dantytąjį raumenį.

Galite atlikti šį pratimą stovėdami, tačiau stenkitės nepertempti stuburo. Alkūnes patraukite šiek tiek į priekį, kad didesnė apkrova tektų priekiniams deltiniams raumenims. Kad labiau dirbtų viduriniai deltiniai raumenys, išskėskite alkūnes. Daugelyje treniruoklių ir stovų galėsite atlikti šį pratimą per daug nekreipdami dėmesio į tinkamą padėtį, tai jums padės sutelkti dėmesį į deltinius raumenis.

Variantai

1.Siauras štangos suėmimas, alkūnės į priekį. Daugiausia dirba priekiniai deltiniai raumenys ir viršutiniai krūtinės raumenys.

2.Platus štangos suėmimas, alkūnės išskėstos į šonus. Daugiausia dirba priekiniai viduriniai deltiniai raumenys.

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top