Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Pratimai nugaros raumenims

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Pasiruošimas.

 Atsistokite šiek tiek sulenktais keliais. Palenkite liemeneį maždaug 45 laipsnių kampu, nugara tiesi. Suimkite rankomis štangos virbą iš viršaus plačiau nei pečių pločiu, rankos laisvai kabo nuo pečių.

Veiksmo atlikimas.

 Įkvėpkite, izometriškai sutraukite pilvo raumenis ir kelkite štangą tiesiai į viršų, kol ji pasieks krūtinę. Iškvėpdami grįžkite į pradinę padėtį.

Pastaba.

 Šis pratimas lavina platųjį nugaros raumenį, didijį apvalųjį raumenį, užpakalinius deltinius raumenis, rankos lenkiamuosius raumenis, dvigalvį žasto raumenį, žasto raumenį, žastinį stipinkaulio raumenį, o kai suvedate mentes judesio pabaigoje - rombinius ir trapecinius raumenis.

 Pasilenkimas izometriškai apkrauna tiesinamuosius nugaros raumenis. Galite treniruoti nugaros sritį įvairiu kampu, keisdami ne tik štangos virbo suėmimo plotį ir būdą (iš viršaus ar iš apačios), bet ir liemens pasvirimą į priekį.

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Pasiruošimas.

Ištieskite rankas ir plačiai suimkite prisitraukimų skersinį.

Veiksmo atlikimas.

Įkvėpkite ir prisitraukite į viršų iki akys atsidurs aukščiau skersinio. Baigę judesį, iškvėpkite.

Pastaba.

Šis visos nugaros pratimus reikalauja daugiau jėgų. Tai puikus kūno judesys dvigalviam žasto raumeniui, žasto raumeniui, žastiniam stipinkaulio raumeniui bei didžiajam krūtinės raumeniui lavinti.

Variantas.

Jei atkišite krūtinę, galėsite prisitraukti  tiek, kad smakras paliestų skersinį. Jei norite padidinti intensyvumą, reikia stiprinti kūno pasipriešinimą. Jei prisitraukiate iki smakro, nukreipę atgal alkūnes ir atkišę krūtinę, kūno judesyje daugiausia dalyvauja viršutiniai ir šoniniai nugaros raumenys, be to, didysis apvalusis raumuo.

Šis pratimas storina nugarą. Kai suvedate mentes, apkraunami ir rombiniai raumenys, bei trapecinio raumens apatinė dalis.

Narių vertinimas: 3 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

 

Pasiruošimas.

Ištieskite rankas ir suimkite skersinį iš apačios pečių plotyje.

Veiksmo atlikimas.

Įkvėpkite ir atkiškite krūtinę, kad pritrauktumėte į viršų tiek, kad smakras pasiektų skersinį. Baigę judesį, iškvėpkite.

Pastaba.

Šis kūno judesys ugdo platųjį nugaros raumenį ir didijį apvalųjį raumenį. Labiausiai apkraunamas dvigalvis žasto raumuo ir žasto raumuo. Todėl šį pratimą galima įtrauktį į programą, skirtą rankų sričiai treniruoti. Atliekant pratimą, lavinami ir trapecinis (vidurinė ir apatinė dalys), rombiniai ir krūtinės raumenys. Šiam pratimui atlikti reikalinga didelė jėga. Lengviau jį atlikti naudojant aukštai įtaisytą espanderį.

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top