Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Pratimai kojų raumenims

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Pasiruošimas.

Atsigulkite treniruoklyje ant pakelto minkšto atlošo ir pastatykite kojas pečių pločiu.

Veiksmo atlikimas.

Įkvėpkite, sukite stabdiklius prie šlaunų, kad atpalaiduotų važiuoklę. Kiek galėdami lenkite kojas per kelius, kad jie slinktų prie krūtinės kraštų. Grįžkite į pradinę padėtį ir, baigę judesį, iškvėpkite.

Pastaba.

Jei padėsite kojas žemiau ant kojų plokštės, labiausiai apkrausite keturgalvius šlaunų raumenis. Ir atvirkščiai, pastatę kojas ant plokštės viršaus, paslinksite apkrovą į sėdmenis ir pakinklines sausgysles. Jei praskėsite kojas, pratime labiau dalyvaus pritraukiamieji raumenys. Jei turite sunkumų su nugara, geriau atlikite šį judesį vietoj pritūpimų, tačiau sėdmenys privalo visą laiką būti ant atlošo.

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Pasiruošimas.

Sulenkite kojas per kelius, priglauskite nugarą prie minkštos atramos, įsprauskite pečius po jungais, pritvirtintais prie treniruoklio, ir sustatykite pėdas gana glaustai.

Veiksmo atlikimas.

Įkvėpkite, sukite stabdiklius jungų šonuose, kad atpalaiduotumėte treniruoklį, ir lenkite kojas. Grįžkite į pradinę padėtį ir iškvėpkite baigę judesį.

Pastaba.

Šis judesys maksimaliai apkrauna keturgalvius šlaunų raumenis. Jei suglaudžiate pėdas, daugiau apkrovos tenka sėdmenų raumenims. Jei kojas praskečiate, perkeliate apkrovą į pritraukiamuosius raumenis. Kad nesužeistumėte nugaros, būtinai sutraukite pilvo raumenis, tada dubuo ir stuburas nesiūbuos.

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Pasiruošimas.

Atsistokite kiek praskėtę kojas ir paimkite po svarmenį į rankas, nuleistas prie šonų.

Veiksmo atlikimas.

Žiūrėdami tiesiai prieš save įkvėpkite, truputį išrieskite nugarą ir pritūpkite. Kai šlaunys taps lygiagrečios grindims, ištieskite kojas per kelius ir grįžkite į pradinę padėtį. Baigę pratimą, iškvėpkite.

Pastaba.

Šis pratimas ypač apkrauna keturgalvius šlaunies raumenis ir sėdmenų raumenis.

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top