Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Visos moterys nori būti grakščios. Šie nesudėtingi pratimai padės suformuoti pagerinti taisyklingą laikyseną.

 1. Atsipalaidavimo pratimas.

 Palenkite galvą, o rankas nuleiskite žemyn prieš save, taip lyg norėtumėte atsikratyti visų stresų. Užsimerkite ir tokioje padėtyje pabūkite keletą sekundžių.

2. Kad išmoktumėte tiesiai laikyti stuburą.

 Atsisėskite ant kėdės. Rankas nuleiskite prie liemens ir pirštais laikykitės už sėdimosios kėdės dalies. 30 sekundžių galvą laikykite tiesiai, o smakrą šiek tiek pakelkite. Pakartokite 5 kartus.

 3. Kad išlaikytumėte pusiausvyrą.

 Rankas ištieskite į šonus, galva tiesiai, pečiai atpalaiduoti. Lėtai pakelkite vieną koją ir pėda atsiremkite į kitos kojos kelį. Taip pastovėkite kelias sekundes ir nuleiskite koją. Pakartokite pratimą 5 kartus.

 4. Statusis kampas.

 Stovėdamos rankomis atsiremkite į priešais stovinčios kėdės atkaltę taip, kad tarp kojų ir kūno susidarytų 90 laipsnių kampas. Galvą šiek tiek atlenkite atgal ir atsipalaidavę taip pastovėkite kelias sekundes. Pratimą pakartokite 5 kartus.       

 5. Grakštus sėdėjimas. 

 Atsisėskite ant grindų vieną koją sulenkdamos per kelį į prieki, o kitą - atgal. Galvą laikykite tiesiai, smakrą šiek tiek pakelkit. Tokioje padėtyje būkite keletą sekundžių. Pakartokite šį pratimą galvą pasukdamos iš pradžių į vieną pusę, paskui - į kitą.

 6. Tiesi ašis.

 Stovėdamos išlenkite liemenį, atleiskite pilvą, o klubai vietoje. Po truputį išsitieskite, kūną sugrąžindamos į tiesios ašies padėtį.

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top