Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Nesvarbu, kad už lango vis dažniau ūžauja vėjai, pliaupia lietus ir tik retsykiais šmėsteli šykštūs saulės spinduliai. Gerą nuotaiką turite susikurti pačios. Nepatingėkite ryte kelių minučių skirti tik sau.

 Mankštelė

 1.Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje,rankas ištieskite į šalis. Taip stovėdamos įtempkite raumenis ir iškvėpkite. Po to įkvėpkite atpalaiduodamos raumenis (pav. 1.a).

 

Dabar sukryžiuokite kojas, rankomis apglėbkite pečius,įtempkite raumenis ir iškvėpkite. Po to iškvėpkite ir atpalaiduokite raumenis. Pratimą pakartokite dešimt kartų (pav. 1.b).

 2. Įtraukite pilvą. Iškvėpdamos pečius ir per riešus sukryžiuotas rankas palenkite į priekį(pav. 2.a). Po to atsiloškite, rankas atgal, pilvą atpalaiduokite ir iškvėpkite. Pratimą pakartokite dvidešimt kartų (pav. 2.b).

 3. Atsitūpkite ir delnais atsiremkite į grindis. Įtemptą dešinę koją ištieskite į šoną, o kaire koja ant galų pirštų paspyruokliuokite aukštyn žemyn.Pakeiskite kojas. Pratimą pakartokite bent penkis kartus (pav. 3).

 Po nedidelės mankštelės būtinai atsigaivinkite kontrastiniu rytiniu dušu.

Taip pat skaitykite:

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top