Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi

Ši puiki treniruotė namuose, skirta padailinti šlaunis ir suapvalinti seksualų užpakaliuką, užtruks tik 10 minučių. Jums reikės atlikti tik 5 pačius geriausius pratimus, kurie padės padailinti minėtas kūno linijas.

Norėdamos pasiekti geriausių rezultatų, šiuos pratimus turėtumėte daryti kasdien, 2-3 kartus per dieną. Jau po trijų savaičių pastebėsite realius rezultatus.

Skaityti daugiau: 10-ties minučių treniruotė šlaunims ir užpakaliukui

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi

Visos moterys nori būti grakščios. Šie nesudėtingi pratimai padės suformuoti pagerinti taisyklingą laikyseną.

 1. Atsipalaidavimo pratimas.

 Palenkite galvą, o rankas nuleiskite žemyn prieš save, taip lyg norėtumėte atsikratyti visų stresų. Užsimerkite ir tokioje padėtyje pabūkite keletą sekundžių.

Skaityti daugiau: Šeši pratimai gracijai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Nesvarbu, kad už lango vis dažniau ūžauja vėjai, pliaupia lietus ir tik retsykiais šmėsteli šykštūs saulės spinduliai. Gerą nuotaiką turite susikurti pačios. Nepatingėkite ryte kelių minučių skirti tik sau.

 Mankštelė

 1.Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje,rankas ištieskite į šalis. Taip stovėdamos įtempkite raumenis ir iškvėpkite. Po to įkvėpkite atpalaiduodamos raumenis (pav. 1.a).

Skaityti daugiau: 5 minučių rytmetinė mankšta

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

 Mesti svorį ir kuo greičiau! Griebiamasi liekninamųjų piliulių ir arbatų, žadančių greitą efektą. Dažniausia tai pasirodo neveiksminga, o kar­tais, atvirkščiai, greitas rezultatas pasiekiamas sveikatos sąskaita.

 Klausimas, kaip sulieknėti, buvo ir tebėra  aktualus visame pasaulyje nuo civilizacijos pradžios. Svorio metimo patarimų galima rasti dar senovės Egipto raštuose. Ir tai, beje, daryti buvo siūloma ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl grožio.

Skaityti daugiau: Liekninamieji preparatai: ar jie tikrai veiksmingi?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

 Daugeliui moterų viršsvorio problemos yra puikiai žinomos, nesvarbu ar tai 5 ar 25 kilogramai, bet kiekvienai tai yra stresas, kompleksai bei pastovi kova už savo gražią figūrą. Vienos nevalgo prieš miegą, kitos atsisako saldumynų, trečios tiesiog badauja savaitėmis, ketvirtos, jau pasiekusios anoreksijos stadiją, bet vistiek siekia būti dar plonesnės.

Skaityti daugiau: Užslėptos antsvorio priežastys

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

 Tikslinių raumenų treniravimas yra labai svarbus toms kūno dalims, kurios turi polinkį į celiulitą- šlaunims, juosmeniui, sėdmenims. Ypač efektyvūs pratimai šioms kūno dalims lavinti yra atliekami su elastine juosta.

Skaityti daugiau: Kova su celiulitu: gimnastikos pratimai šlaunims, juosmeniui, sėdmenims

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top