Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Jei jums nepatinka Jūsų figūra, 99 atvejais iš 100 kaltas jūsų didelis pilvas. Moterys gali pasiteisinti- jų pilve 2-3 centimetrai riebalų užprogramuoti gamtos, kad normaliai išnešiotų kūdikį, tačiau vyras nudribusiu pilvu išties negražu ir... nepadoru.

Siūlomi pratimai universalūs, efektyvūs ir, tai labai svarbu tinginiams, atliekami gulint ant nugaros. Sėkmes paslaptis-  paprasti judesiai ir didelis pilvo apkrovimas - štai ir viskas.

  Kiekvieną pratimą darykite neskubėdami nurodyta skaičių kartų, pratimus- be pertraukų. Baigę seriją, atsipūskite ne ilgiau kaip 15 sekundžių ir viską pradėkite iš pradižų. Pradedantiesiems pratimus siūloma atlikti 3 kartus iš eilės. Vėliau kartokite 5 kartus.

 1. Rankos už galvos, kojos pakeltos į viršų, keliai sulenkti stačiu  kampu, dešinę koją ištieskite pirmyn, nesiekdami grindų. Tuo pat metu kilstelėkite liemenį ir sukite į kaire tol, kol dešinė alkūnė sieks kairį kelį. Viską pakartokite pradėdami kaire koja. Pratimą, kartokite 10 kartų.

 2. Rankos už galvos, kojos per kelius sulenktos, pėdos prispaustos prie grindų. Dešinės kojos pėdą dėkite ant kairio kelio, kairės pėdą kelis centimetrus pakelkite nuo grindų, Lenkitės per liemenį tol, kol galva pasieksite dešinį kelį. Šia poza būkite 2-3 sekundes, grįžkite į pradinę padėtį. Atlikę 10 kartų, viską kartokite kita koja.

 3. Rankos į šalis, kojos suglaustos. Pakelkite kairę koją aukštyn, kelis atpalaiduotas. Sukite dubenį dešinėn taip, kad kairė koja skersai kūno beveik siektu grindis. Palengva grįžkite į pradinę padėtį. Kartokite 10 kartų. Tada tą patį darykite dešiniąja.

 4. Rankos ant grindų į priekį. Kojos pakeltos ir sulenktos per kelius stačiu kampu, Įtempdami pilvo raumenis, dubeni keliate tol, kol keliais pasieksite krutinę, palaukite 2-3 sekundes. Pakartokite pratimą 20 kartu.

 5. Rankos už galvos, alkūnės ištiestos. Kojos pakeltos į viršų, pėdos suglaustos, keliai vos vos sieklasi. Kelkite galvą ir pečius, bet nugara neturi atsiplėšti nuo grindų. Grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite 20 kartų.

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top