Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Treniruočių pratimai namuose- antrasis etapas.  

Taigi, jūs turbūt jau įsisavinote ankstesnį mankštos pratimų kompleksą, jūsų kūnas adaptavosi prie padidėjusių fizinių krūvių, o jūsų raumenys adekvačiai reaguoja į kiekvieną užsiėmimą. Sekantis pratimų kompleksas bus jaus sudėtingesnis, intensyvesnis, nes rezultatyvių pratimų pagrindas- tai palaipsniui didinami fiziniai krūviai. Tačiau šiuo atveju, su kiekvieną mankšta jūs jausitės vis geriau, o jūsų figūra taps gražesnė, lieknesnė.

 

 Beje, jei manote, kad nevisiškai įsisavinote pirmąjį pratimų kompleksą, arba jaučiate, kad esate nepasiruošę fizinio krūvio padidinimui, tai dar kurį laiką mankštinkitės pagal pirmąją pratimų programą, kol pajusite, kad fizinė apkrova jums yra nebepakankama.

 Prieš treniruotę, kaip visada, reikalingas psichologinis pasiruošimas- užmirškite visas problemas ir rūpesčius, koncentruokitės ties treniruote. Pasitikrinkite pulsą ir pradėkite apšilimą.

 Apšildami atlikite pirmoje dalyje minėtą bėgimą vietoje arba kambaryje, o jeigu turite galimybę, lauke. Bėgimo trukmė 15 minučių, po to padarykite keletą paprastų apšilimo pratimų, kad ištampytumėte ir sušildytumėte raumenis, paruoštumėte juos treniruotei. Ir nepamirškite pastoviai sekti pulso dažnį.

 Visus žemiau išvardintus pratimus atlikite 8- 10 kartų.

  • Pirmas pratimas. Pasikloję kilimėlį atsigulkite ant nugaros, rankas išskėskite į šonus, delnai nusukti į grindis. Pakelkite abi kojas, tada leiskite jas į kairę ir į dešinę po 8-10 kartų.
  • Antras pratimas. Atsigulkite ant pilvo, rankas sukabinkite už nugaros. Lenkitės keldami liemenį ir atlošdami galvą. Kojų neatkelkite nuo grindų. 
  • Trečias pratimas. Atsigulkite ant nugaros, tiesias kojas kelkite aukštyn į vertikalią padėtį, sulenkite jas, ir vėl gražinkite į pradinę padėtį. Gulėdami tokioje padėtyje, suglaustas tiesias kojas maksimaliai kelkite į viršų, ir vėl nuleiskite.
  • Ketvirtas pratimas. Atsigulkite ant šono, viena ranka atsiremkite į grindis priešais save krūtinės lygyje, kita už nugaros. Būdami tokioje padėtyje kelkite tiesias suglaustas kojas į viršų, kiek įmanoma aukščiau, po to jas nuleiskite.
  • Penktas pratimas. Atsigulkite ant nugaros, sulenktų rankų delnais atsiremkite į grindis šalia galvos. Tada darykite „tiltelį“ remdamiesi į grindis pėdomis, rankomis ir galva. Griįžkite į pradinę padėtį.
  • Šeštas pratimas. Atsigulkite ant pilvo, lenkitės atgal, rankomis įsikibę į kulkšnis.
  • Septintas pratimas. Atsigulkite ant nugaros, kojas išskėsite kuo plačiau, rankas pasidėkite po galva. Tada atsisėskite, po to atsigulkite veidu į grindis. Grįžkite į pradinę padėtį.
  • Aštuntas pratimas. Atsigulkite ant nugaros, iškelkite kojas į viršų 45 laipsnių kampu. "Karpykite" kojomis orą, kas kart sukeisdami kojas vietomis -tai viena, tai kita viršuje.

 Visą pratimų kompleksą baikite raumenų tempimu. Baigę mankštą nepamirškite pasimatuoti pulso dažnio, tikėtina, kas jis bus pakilęs.

 Baigę mankštą galite pradėti vandens procedūras. Trečias treniruočių pratimų namuose etapas bus skirtas tiems, kurie labai trokšta kuo greičiau pajusti rezultatus.

 

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top