Sj News Splash

Įdomu:
10 sveikos ir aktyvios gyvensenos taisyklių -- "Su augančiais nutukimo tempais ir pavojingai plintančia pasyvios gyvensenos tarp kanadiečių mada, sveikatos kontrolė dar niekada šalyje nebuvo tokia ..."
Badavimu gydomas nutukimas kelia pavojų sveikatai -- " Statistikos duomenimis, kad maždaug kas trečią žmogų vargina nutukimas, apkūnių moterų yra 3 kartus daugiau negu vyrų. Šie žmonės nuolat suka galvą ..."
Blogas kūno kvapas -- " Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda ..."
Cholesterolis -- "Mūsų proseneliai, dirbdami sunkius fizinius darbus nuo aušros iki sutemų, buvo įpratę valgyti sočiai ir riebiai. Jų įpročiai ir patirtis išliko iki ..."
Išjunkite muziką ! -- "Medikai pastaruoju metu užfiksuoja vis daugiau infarktų bei sunkių širdies ligų priepuolių, nuo kurių žmonės miršta. Viso to priežastimi gydytojai ..."
Išmokite taisyklingai ir netrikdomai kvėpuoti -- " Atkreipkite dėmesį į savo kvėpavimą ir išmokite tai­syklingai kvėpuoti: įkvėpkite-iškvėpkite- pauzė, įkvėpkite- iškvėpkite- pau­zė. Be to, įkvėpkite ..."
Kad nevargintų nugaros skausmai -- " Sėdimas darbas, keliavimas vien mašina, vakaras prie televizoriaus- tokia šiandien tikriausiai ne vieno žmogaus kasdienybė. Galimas ir kitas ..."
Kaip įveikti nuovargį -- "Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti keistą būseną, kai, regis, nieko rimto neveikei, o jauti tokį siaubingą nuovargį, kad net judėti nebepajėgi. ..."
KMI skaičiuoklė -- " Manote, kas Jūsų svoris yra didesnis, nei turėtų būti? Norite sužinoti koks Jūsų širdies dažnis tutrėtų būti ..."
Mėlynės ant kojų -- " Mėlynės gali būti kraujo ligos pasekmė. Tokiu atveju jomis nusėtas visas kūnas. Jeigu jos atsiranda tik ant kojų šalia sutrūkinėjusių kapiliarų, ..."

Kiaunes baneris top 5

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Treniruokliai ir mankšta su svarmenimis

 Anot sporto specialistų, mankšta su svarmenimis ir treniruokliais tinka ants­vorio turintiems žmonėms. Be to, grei­čiausiai tirpdo riebalus, per trumpą laiką padeda patobulinti konkrečią kūno vie­tą.

Sutvirtėję raumenys eikvoja daugiau energijos, net kai nesimankštinate. Kad kristų svoris, svarmenis kilnokite ne mažiau kaip po 30-40 minučių tris­kart per savaitę. Mankštindamiesi giliai ir ritmingai kvėpuokite, taisyklingai atli­kite judesius, antraip mankšta neduos naudos. Geriausiai, kad prižiūrėtų spe­cialistas.

  Svarbiausia - pasirinkti tinkamą krūvį. Jei norite sustangrinti raumenis, rinki­tės sunkesnius svarmenis, o jei nori­te, kad greičiau degtų kalorijos ar padailėtų konkrečios kūno vietos - len­gvesnius (apie 1,5 kg). Intensyviai kilnojant svarmenis, per minutę sudega 8-10 kcal.

Tvirtėjant raumenims, net nesportuojant orga­nizmas kasdien papildomai sudegina 70-100 kcal.

Plaukimas ir mankšta vandenyje

 Tiems, kurios turi didelį antsvorį, sau­giausias ir veiksmingiausias būdas atsikratyti nereikalingų kilogramų -mankšta vandenyje. Kadangi vandeny­je nejuntame kūno svorio (sveriame 80 proc. mažiau), lengviau judėti neapkraunamas stuburas, sąna­riai, raumenys ir širdis. Mažes­nė traumų tikimybė. Be to, ne taip greitai pavargstama, ne­prakaituojama.

 Kadangi vandens slėgis 50 kartų didesnis nei oro, kiekvienam judesiui atlikti išeikvojama daugiau energijos - per pusvalandį sudeginama maž­daug 332 kcal. Taigi lieknėsite nejusdami fizinio krūvio ir be di­delių pastangų. Be to, atliekant pratimus vandenyje, mankštinami viso kūno raumenys, gerėja laikysena. Sportuojant vandenyje, masažuoja­mi ir jungiamieji audiniai, nyksta ce­liulitas.

Joga ir pilatesas

 Yra daugybė jogos ir pilateso pratimų, kuriuos visai nesunkiai atliksite netgi turėdami didelį antsvorį. Atliekant jo­gos pratimus, maksimaliai ištempiami raumenys, todėl organizmas be dide­lių pastangų eikvoja energiją ir degina riebalus. Taip pat tvirtėja visas kūnas ir gerėja savijauta, medžiagų apykai­ta, didėja lankstumas bei raumenų to­nusas. Po jogos ir pilateso treniruočių nekamuoja alkis kaip, tarkim, po aero­bikos ar kitos judrios mankštos. Per pusvalandį mankštos netenkama iki 200 kcal. Ypač veiksmingai dega riebalai atliekant liekninamojo kvėpavimo pratimus.

 Jogos ir pilateso pratimai lavina kūno raumenis, mažina nugaros skausmus, mankština sąnarius, neleidžia formuotis ataugoms, gerina kraujotaką ir treniruoja visą kūną.

Ėjimas

 Vienas bene paprasčiausių būdų sublogti - vaikščiojimas. Anot specialistų, jei kasdien spartesniu žingsniu nueitumėte bent po tris kilometrus, per valandą sudegintumėte 200-300 kilokalorijų -suvalgytos bandelės kaip nebūta!

 Norėdami padailinti kūno linijas, daugiau vaikščiokite: užuot važiavę liftu, lipkite laiptais, automobilį statykite atokiau nuo darbovietės ir t.t. Tam, kad greičiau kristų svoris, sporto specialistai pataria vaikščioti 4,5- 6,5 kilometrų per valandą greičiu. Netgi nedidelis fizinis krūvis, ypač gryname ore, labai naudingas sveikatai. Esmė ta, kad po pusvalandžio vaikščiojimo organizme išsiskiria „laimės" hormonai, kurie atpalaiduoja, slopina stresą . Naujausių tyrimų duomenimis vaikščiojimas - netgi geresnė mankšta už bėgimą ristele, nes sąnariams tenka mažesnis krūvis.

 Atminkite, jeigu jūsų antsvoris tikrai didelis, nepulkite bėgioti ar važinėti dviračiu. Nesirinkite ir intensyvių aerobikos treniruočių. Anot specialistų, dideli fiziniai krūviai kenkia širdžiai ir sąnariams.

Rekomenduojame

Acnezine

Scroll to top